Xiaomi Air Fryer
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:693255444058
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
78,00 €
Xiaomi Air Fryer, EU | Power 1800 W | Capacity 6.5 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.50 kg |
| Net weight | 5.65 kg |
| Producer | Xiaomi |
| Kapacitāte | 6.5 L |
| Temperatūra | 40-220 °C |
| Producer product name | Air Fryer, EU |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Wireless connectivity: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz; 360˚ convection heating for even, flip-free cooking; Dedicated degrease feature for removing excess fat and oil; Automatically keeps dishes warm after cooking |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 12 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1800 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.86 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LCD |
| Iebūvēta displeja | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

