SALE OUT. Princess Double Basket Airfryer | 182068 | Power 2400 W | Capacity 8 L | Black | DAMAGED PACKAGING
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:200000141401
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
58,00 €
SALE OUT. Princess Double Basket Airfryer | 182068 | Power 2400 W | Capacity 8 L | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON CORPUS
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 8.60 kg |
| Net weight | 7.80 kg |
| Producer | Princess |
| Kapacitāte | 8 L |
| Producer product name | 182068 |
| Producer product family | Double Basket Airfryer |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON CORPUS |
| SALE OUT. | y |
| Papildus informācija | |
| Kontrolpanelis | Digital |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Regulējams termostats | Yes |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Auklas garums | 1 m |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2400 W |
| Spriegums | 230 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 22.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Rokturis(i) | Carrying |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

