Austiņas Sandberg 126-53 Wireless Travel Headset ANC
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:570573012653
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
26,00 €
Uzlabotas ANC un ENC tehnoloģijas
Skaidri zvani ar trokšņu samazināšanu
Ērti ilgstošai klausīšanai
Salokāms un viegli transportējams
| Konstrukcijas tips | Virs ausīm |
| Stiprinājuma tips | Galvas stīpa |
| Saliekama konstrukcija | Jā |
| Pieslēgums | Vadu un bezvadu |
| Frekvenču diapazons | 20Hz-20KHz |
| Pretestība | 32 Ω |
| Jutība | 116dB±3 |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Trokšņu slāpēšana | Jā |
| Bezvadu savienojums | Bluetooth |
| Bluetooth profilu atbalsts | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| Skaļuma regulētājs | Jā |
| Vada garums (m) | 1.0 + 0.3 |
| Papildus funkcijas | 30 h akumulatora darbības laiks (ANC izslēgts), 20 h (ANC ieslēgts) |
| Krāsa | Melna |
| Izmērs | 17.5 × 20 × 7.5 cm |
| Svars | 228 g |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

