Austiņas Sandberg 325-30 Saver MiniJack HeadPhoneTravel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:570573032530
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
7,00 €
Kompakts un ceļošanai draudzīgs dizains
Universāla MiniJack saderība
Kabeļa skaļuma kontrole
Komforts atbilst stilam
| Konstrukcijas tips | Uz ausīm |
| Stiprinājuma tips | Galvas stīpa |
| Saliekama konstrukcija | Jā |
| Pieslēgums | Vadu |
| Frekvenču diapazons | 20Hz-20KHz |
| Pretestība | 32 Ω |
| Iebūvēts mikrofons | Nē |
| Trokšņu slāpēšana | Nē |
| Bezvadu savienojums | Nē |
| Skaļuma regulētājs | Jā |
| Vada garums (m) | 1.2 |
| Papildus funkcijas | Ceļojumiem piemērots, kompakts dizains |
| Krāsa | Melna |
| Izmērs | 12 x 16.5 x 6.7 cm |
| Svars | 0.137 kg |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

