Austiņas Tellur Basic Urbs In-Ear Headset Series Type-C Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:594912000359
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
7,00 €
Īpašības
Ergonomisks dizains, lai labi iegultos ausīs
Optimāla audio kvalitāte: skaidra un spēcīga skaņa
Diskrēts iebūvētais mikrofons nodrošina, ka jūsu balss ir dzirdama skaļi un skaidri
Specifikācijas
Mikrofons: Jā
Tehnoloģija: ieliekamas ausīs, ar vadu
Savienojums: Type-C
Pretestība: 32Ω ± 15%
Frekvence: 20Hz - 20KHz
Jutība: 93 db ± 3dB
Kabeļa garums: 1,2 m
Krāsa: melna
Produkta svars: 11g
| Konstrukcijas tips | Ausu ieliktņi |
| Pieslēgums | Vadu |
| Frekvenču diapazons | 20Hz-20KHz |
| Pretestība | 32 Ω |
| Jutība | 93db±3dB |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Skaļuma regulētājs | Jā |
| Vada garums (m) | 1.2 |
| Krāsa | Melna |
| Svars | 11 g |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

