Sharp | 2.0.2 Wireless Rear Surround Speakers | HT-SPR52021(BK)
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:455055611227
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
197,00 €
Sharp | 2.0.2 Wireless Rear Surround Speakers | HT-SPR52021(BK)
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.02 kg |
| Net weight | 2.50 kg |
| Producer | Sharp |
| Producer product name | HT-SPR52021(BK) |
| Producer product family | 2.0.2 Wireless Rear Surround Speakers |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Citas funkcijas | Upfiring speaker drivers reflect sound from the ceiling adding height to the sound stage; Simple and quick wireless connection directly to Sharp “Q” soundbars; Wall mount or table top positioning |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 200 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross width (mm) | 302.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1216.00 g |
| Plastic (No PET) | 304.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.52 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 83 pcs |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

