Sharp | 3.1.2 Dolby Atmos/DTS:X Soundbar with Wireless Subwoofer | HT-SBW53121(SL) | Bluetooth
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:455055611224
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
332,00 €
Sharp | 3.1.2 Dolby Atmos/DTS:X Soundbar with Wireless Subwoofer | HT-SBW53121(SL) | Bluetooth
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 16.70 kg |
| Net weight | 4.50 kg |
| Producer | Sharp |
| Citas funkcijas | White LED alphanumeric segment display; Wireless subwoofer delivers a cinema-style experience without the hassle of wires; 4K pass-through with 2 HDMI inputs to expand your TVs connectivity |
| Producer product name | HT-SBW53121(SL) |
| Producer product family | 3.1.2 Dolby Atmos/DTS:X Soundbar with Wireless Subwoofer |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 550 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross width (mm) | 1060.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 9760.00 g |
| Plastic (No PET) | 2440.00 g |
| Tare weight (kg) | 12.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Silver |
| Bluetooth | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

