Austiņas Shure | Vocal Microphone | SM58-LCE | Dark grey
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:042406071826
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
127,00 €
Shure | Vocal Microphone | SM58-LCE | Dark grey
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.295 kg |
| Producer product name | SM58-LCE |
| Producer product family | Vocal Microphone |
| Producer | Shure |
| Papildus informācija | |
| Frekvences diapazons | 15 - 50000 |
| Darbības rādītāji | |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Gross weight | 0.615 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Paper/Pasteboard | 218 g |
| PET | 86 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Volume (m3) | 0.0027625 m³ |
| Palette Qty | 626 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Dark grey |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

