Austiņas Razer | Headset | Kraken Kitty V2 BT | Yes | Bluetooth | Over-ear | Wireless
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:888791006099
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
127,00 €
Razer | Headset | Kraken Kitty V2 BT | Yes | Bluetooth | Over-ear | Wireless
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.72 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Producer | Razer |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Producer product name | Kraken Kitty V2 BT |
| Producer product family | Headset |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Bluetooth |
| Valkāšanas veids | Over-ear |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Wireless | Yes |
| Austiņas | |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Battery life: Up to 40-hour Battery Life with Type C Charging |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamība | |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 89 mm |
| Gross width (mm) | 189 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 62.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Volume (m3) | 0.00353241 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 25 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

