Austiņas Lenovo | Speakerphone | 6000 | Built-in microphone | Bluetooth | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:195892106944
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
121,00 €
Lenovo | Speakerphone | 6000 | Built-in microphone | Bluetooth | Black
| Tīklošana | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Technical details | |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer | Lenovo |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Producer product name | 6000 |
| Producer product family | Speakerphone |
| Pilna pretestība | 3 Ω |
| Akumulators | |
| Talk time (single charge) | 12 h |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Black |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Mac OS 10.4, Mac OS 11, Chrome OS 29 |
| Audio | |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | USB-C, USB-A |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 640 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

