Austiņas Dell Pro Wired On-Ear Headset WH5024 Built-in microphone ANC USB Type-A Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:539718482037
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
115,00 €
Dell Pro Wired On-Ear Headset WH5024 Built-in microphone ANC USB Type-A Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 323.00 kg |
| Producer | Dell |
| Konektora veids | USB Type-A |
| trokšņu slāpēšana | AI Up-Link Noise Cancellation |
| ANC | Yes |
| Mikrofons | |
| Mikrofona jutīgums | -45 dB |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Black |
| Audio | |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Savienojamība | |
| Ierīces savienojamība | Wired |
| Producer product name | WH5024 |
| Producer product family | Pro Wired On-Ear Headset |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 208.00 mm |
| Gross height (mm) | 67.00 mm |
| Gross weight | 443.00 kg |
| Gross width (mm) | 179.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 120.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 336 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

