Austiņas Lenovo | Wireless Headset | 4XD1S19778 | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:195892122227
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
113,00 €
Lenovo | Wireless Headset | 4XD1S19778 | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Black
| Tīklošana | |
|---|---|
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Bluetooth | Yes |
| Technical details | |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Producer | Lenovo |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Control | Power on/off, volume control, microphone on/mute, reject call, voice assistant, ANC on/off, Microsoft Teams button, answer call, Bluetooth, end call button, play/pause/track forward/back |
| Producer product name | 4XD1S19778 |
| Producer product family | Wireless Headset |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Microphone | Yes |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| ANC | Yes |
| Austiņas | |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Īpašības | |
| Package content | Headset x1; USB-C Bluetooth Audio Receiver x1; USB-C to USB-C cable x1; Soft Pouch x1; Warranty Poster x1; Setup Poster x1; Safety Flyer x1 |
| Akumulators | |
| Portable charger charging time | 2 h |
| Talk time (single charge) | 30 h |
| Playback time (single charge) | 60 h |
| Mikrofons | |
| Mikrofona jutīgums | 115+/-2.5 dB |
| Papildus informācija | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10 and above, Mac OS, Android, IOS |
| Krāsa | Black |
| Konstrukcija | |
| Valkāšanas veids | On-ear |
| Produktu saime | Headset |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | USB-C |
| Ierīces savienojamība | Bluetooth 5.3, USB-C Receiver |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Skaļruņi | |
| Galviņas izmēri | 40 mm |
| Frekvence | 20k kHz |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais diapazons | 30 m |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 191.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 228.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 252.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 265 pcs |
| Audio | |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

