Silicon Power | USB 3.1 Flash Drive | Blaze B02 | 128 GB | USB 3.2 Gen 1/USB 3.1 Gen 1/USB 3.0/USB 2.0 | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471270264648
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
30,00 €
Silicon Power | USB 3.1 Flash Drive | Blaze B02 | 128 GB | USB 3.2 Gen 1/USB 3.1 Gen 1/USB 3.0/USB 2.0 | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.008 kg |
| Producer | Silicon Power |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.2 Gen 1/USB 3.1 Gen 1/USB 3.0/USB 2.0 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 0.81 cm |
| Augstums | 6.6 cm |
| Garums | 18 mm |
| Producer product name | Blaze B02 |
| Producer product family | USB 3.1 Flash Drive |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Gross weight | 0.014 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 12.30 mm |
| Volume (m3) | 0.000053125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Palette Qty | 16264 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Plastic |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

