Kingston USB Flash Drive | DataTraveler SE9 G3 | 128 GB | USB Type-A | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:740617352450
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
32,00 €
Kingston USB Flash Drive | DataTraveler SE9 G3 | 128 GB | USB Type-A | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | DataTraveler SE9 G3 |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Interfeisa tips | USB Type-A |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8640 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Metal |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

