Samsung | BAR Plus | MUF-128BE3/APC | 128 GB | USB 3.1 | Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:880164322939
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
35,00 €
Samsung | BAR Plus | MUF-128BE3/APC | 128 GB | USB 3.1 | Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.012 kg |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Producer | Samsung |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Interface - USB 3.1 Gen 1 (backward compatible with USB 3.0/2.0) |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Silver |
| Materiāls | Metal |
| Producer product name | MUF-128BE3/APC |
| Producer product family | BAR Plus |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 154 mm |
| Gross weight | 0.024 kg |
| Gross width (mm) | 103 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Volume (m3) | 0.00023793 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| PET | 7.00 g |
| Palette Qty | 3631 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.1 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

