Kingston | USB Flash Drive | DataTraveler Kyson | 256 GB | Type-A USB 3.2 Gen 1 | Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:740617309195
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
40,00 €
Kingston | USB Flash Drive | DataTraveler Kyson | 256 GB | Type-A USB 3.2 Gen 1 | Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.014 kg |
| Net weight | 0.013 kg |
| Tips | USB Flash |
| Kapacītāte | 256GB ml |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer | Kingston |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 39 x 12.6 x 4.9 mm |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Silver |
| Materiāls | Metal |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | Type-A USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1, USB 3.0, USB 2.0 compatible) |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 4 g |
| Producer product name | DataTraveler Kyson |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0-60 °C |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.00005865 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Gross depth master carton | 175.00 mm |
| Gross width master carton | 127.00 mm |
| Gross height master carton | 88.00 mm |
| Net weight master carton | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.25 kg |
| Palette Qty | 29463 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Interfeisa tips | Type-A USB 3.2 Gen 1 |
| Savietojamība | Windows 10/8.1/8, Mac OS 10.10.X and above, Linux 2.6.X and above, Chrome OS |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

