Mikseris TEFAL | Hand Blender | Quickchef+ HB673830 | Hand Blender | 1000 W | Number of speeds 20 | Turbo mode | Black/Stainless Steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:301666729179
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
61,00 €
TEFAL | Hand Blender | Quickchef+ HB673830 | Hand Blender | 1000 W | Number of speeds 20 | Turbo mode | Black/Stainless Steel
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.94 kg |
| Net weight | 1.35 kg |
| Producer | TEFAL |
| Kausa ietilpība | 0.5 L |
| Producer product name | Quickchef+ HB673830 |
| Producer product family | Hand Blender |
| Turbo mode | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 20 |
| Ledus smalcināšana | No |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black/Stainless Steel |
| Tips | Hand Blender |
| Iepakojuma saturs | |
| Mērkrūze | Yes |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Plastic |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross width (mm) | 255 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 555 g |
| Plastic (No PET) | 27 g |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| Volume (m3) | 0.009282 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 72 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

