Mikseris TEFAL | Hand Mixer | PrepMix+ HT462138 | Hand Mixer | 500 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:301666724395
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
57,00 €
TEFAL | Hand Mixer | PrepMix+ HT462138 | Hand Mixer | 500 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2 kg |
| Net weight | 1.6 kg |
| Producer | TEFAL |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Turbo mode | Yes |
| Īpašības | |
| Tips | Hand Mixer |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Producer product name | PrepMix+ HT462138 |
| Producer product family | Hand Mixer |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 500 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Ferrous metals | 1 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 390 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Volume (m3) | 0.00841725 m³ |
| Wooden | 1 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 104 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

