Tristar | Deep Fryer | FR-6919 | Power 800 W | Capacity 2 L
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871301601918
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
41,00 €
Tristar | Deep Fryer | FR-6919 | Power 800 W | Capacity 2 L
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2.5 kg |
| Net weight | 2.411 kg |
| Kapacitāte | 2 L |
| Citas funkcijas | Maximum temperature 190°C. The deep fryer can easily be cleaned and the loose parts are dishwasher safe. The cool zone allows you to fry healthier and keep the oil fresher for longer |
| Producer | Tristar |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Rokturis(i) | Yes |
| Īpašības | |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Materiāls | Stainless steel |
| Producer product name | FR-6919 |
| Producer product family | Deep Fryer |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 234 mm |
| Gross height (mm) | 253 mm |
| Gross width (mm) | 347 mm |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Tare weight (kg) | 0.089 kg |
| Volume (m3) | 0.020543094 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 190.00 g |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 355 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Net weight master carton | 4.944 kg |
| Tare weight master carton | 0.753 kg |
| Palette Qty | 78 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

