Adler | Airfryer | AD 6310 | Power 2200 W | Capacity 3 L | High-volume hot-air circulation technology | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590388780325
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
47,00 €
Adler | Airfryer | AD 6310 | Power 2200 W | Capacity 3 L | High-volume hot-air circulation technology | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.11 kg |
| Net weight | 3.63 kg |
| Kapacitāte | 3 L |
| Tehnoloģija | High-volume hot-air circulation technology |
| Citas funkcijas | Convection technology. Removable container. Removable grate |
| Temperatūra | 80–200 °C |
| Producer | Adler |
| Darbības rādītāji | |
| Taimera ilgums | 30 min |
| Rapid Air tehnoloģija | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Auklas garums | 0.7 m |
| Skata lodziņš | No |
| Producer product name | AD 6310 |
| Producer product family | Airfryer |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Izgaismojošie elementi | |
| Gatavības signāls | Yes |
| Ergonomika | |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2200 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 341 mm |
| Gross height (mm) | 271 mm |
| Gross width (mm) | 332 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 334 g |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Volume (m3) | 0.030680452 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 49 pcs |
| Plastic (No PET) | 146 g |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

