Tristar Deep fryer | FR-6878 | Power 1600 W | Capacity 2.5 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871283698227
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
47,00 €
Tristar Deep fryer | FR-6878 | Power 1600 W | Capacity 2.5 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.50 kg |
| Net weight | 5.00 kg |
| Producer | Tristar |
| Kapacitāte | 2.5 L |
| Producer product name | FR-6878 |
| Producer product family | Deep fryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 1 |
| Regulējams termostats | Yes |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Auklas garums | 1 m |
| Materiāls | Main - Plastic |
| Auklas uzglabāšana | No |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Spriegums | 230 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 339.00 mm |
| Gross height (mm) | 253.00 mm |
| Gross width (mm) | 313.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 64 pcs |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Iebūvēta displeja | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

