Adler Air Fryer Oven with Glass Bowl | AD 6316 | Power 1200 W | Capacity 3 L | Convection | White/Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590557590723
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
49,00 €
Adler Air Fryer Oven with Glass Bowl | AD 6316 | Power 1200 W | Capacity 3 L | Convection | White/Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.50 kg |
| Net weight | 3.70 kg |
| Producer | Adler |
| Kapacitāte | 3 L |
| Tehnoloģija | Convection |
| Temperatūra | 80-200 °C |
| Producer product name | AD 6316 |
| Producer product family | Air Fryer Oven with Glass Bowl |
| Papildus informācija | |
| Kontrolpanelis | Touch panel |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White/Black |
| Auklas garums | 1 m |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 pcs |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LED |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

