Tristar Digital Airfryer | FR-9073 | Power 1800 W | Capacity 9 L | Hot air technology | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871165852218
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
60,00 €
Tristar Digital Airfryer | FR-9073 | Power 1800 W | Capacity 9 L | Hot air technology | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.50 kg |
| Net weight | 6.00 kg |
| Producer | Tristar |
| Kapacitāte | 9 L |
| Tehnoloģija | Hot air technology |
| Funkcijas | Defrost function, Keep warm function |
| Producer product name | FR-9073 |
| Producer product family | Digital Airfryer |
| Papildus informācija | |
| Kontrolpanelis | Digital LED touchscreen |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 12 |
| Regulējams termostats | Yes |
| Digitālais taimeris | Yes |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Auklas garums | 0.85 m |
| Materiāls | Main - Plastic |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1800 W |
| Spriegums | 230 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 361.00 mm |
| Gross height (mm) | 378.00 mm |
| Gross width (mm) | 448.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 28 pcs |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | Digital LED |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Iebūvēta displeja | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

