Austiņas Acer | Gaming Headset | Predator Galea 550
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471112123173
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
138,00 €
Acer | Gaming Headset | Predator Galea 550
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.35 kg |
| Producer | Acer |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Producer product name | Predator Galea 550 |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Mikrofons | |
| Mikrofona jutīgums | 95±3 dB |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Black |
| Audio | |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 276 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

