Austiņas Shure | Microphone Vocal Dynamic | SM58SE | Dark grey
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:042406071833
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
134,00 €
Shure | Microphone Vocal Dynamic | SM58SE | Dark grey
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.275 kg |
| Producer product name | SM58SE |
| Producer product family | Microphone Vocal Dynamic |
| Citas funkcijas | With On/Off Switch |
| Producer | Shure |
| Papildus informācija | |
| Frekvences diapazons | 15 - 50000 |
| Mikrofona jutīgums | -54.5 dB |
| Darbības rādītāji | |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Gross weight | 0.615 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 86 g |
| Gross depth (mm) | 256 mm |
| Gross width (mm) | 81 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Volume (m3) | 0.002592 m³ |
| Palette Qty | 333 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Dark grey |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

