Austiņas SALE OUT. Poly | Savi 7220 Office | Headset | Built-in microphone | On-ear | USED
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:200000130735
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
134,00 €
SALE OUT. Poly | Savi 7220 Office | Headset | Built-in microphone | On-ear | USED,SCRATCHED | Wireless | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.63 kg |
| Konektora veids | Wireless |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Valkāšanas veids | On-ear |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Saleout | USED,SCRATCHED |
| Producer | Poly |
| Īpašības | |
| Call control | Call answer/end, mute, volume +/-, power on/off |
| Akumulators | |
| Runāšanas laiks | Up to 12 h |
| Uzlādes laiks | 3 h |
| Baterijas performance | 250 mAh |
| Baterijas tips | Lithium-ion |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Black |
| Audio | |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Savienojamība | |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Producer product name | Savi 7220 Office |
| Producer product family | Headset |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 0.73 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Gross width master carton | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 212.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 98.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Net weight master carton | 2.56 kg |
| PET | 32.00 g |
| Tare weight master carton | 0.485 kg |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

