ADATA | UV210 | 64 GB | USB 2.0 | Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471236696585
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
16,00 €
ADATA | UV210 | 64 GB | USB 2.0 | Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Net weight | 0.014 kg |
| Producer | ADATA |
| Konstrukcija | |
| Materiāls | Metal |
| Produkta krāsa | Silver |
| Producer product name | UV210 |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Package features | |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14311 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 64 GB |
| USB versija | USB 2.0 |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

