ADATA | UV320 | 32 GB | USB 3.1 | White/Green
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471321846281
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
16,00 €
ADATA | UV320 | 32 GB | USB 3.1 | White/Green
| Technical details | |
|---|---|
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Net weight | 0.014 kg |
| Producer | ADATA |
| Gross weight | 0.015 kg |
| Producer product name | UV320 |
| Package features | |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Volume (m3) | 0.000115 m³ |
| Palette Qty | 15026 pcs |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White/Green |
| Materiāls | Plastic |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.1 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

