ADATA | UV220 | 64 GB | USB 2.0 | White/Gray
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471321846277
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
16,00 €
ADATA | UV220 | 64 GB | USB 2.0 | White/Gray
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.1, 0.1 kg |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Producer | ADATA |
| Gross weight | 0.2, 0.2 kg |
| Producer product name | UV220 |
| Package features | |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.0006325 m³ |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Plastic (No PET) | 37 g |
| Palette Qty | 2732 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White/Gray |
| Materiāls | Plastic |
| Darbības rādītāji | |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Kapacitāte | 64 GB |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

