ADATA | DashDrive UV240 | 64 GB | USB 2.0 | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471321846540
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
16,00 €
ADATA | DashDrive UV240 | 64 GB | USB 2.0 | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | ADATA |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Producer product name | DashDrive UV240 |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0005175 m³ |
| Palette Qty | 3339 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Plastic |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

