Silicon Power | Ultima U02 | 8 GB | USB 2.0 | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471270264640
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
16,00 €
Silicon Power | Ultima U02 | 8 GB | USB 2.0 | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Tips | Flash drive |
| Kapacītāte | 8 GB ml |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Net weight | 0.006 kg |
| Producer | Silicon Power |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm mm |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Plastic |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 8 g g |
| Platums | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm cm |
| Augstums | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm cm |
| Dziļums | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm cm |
| Producer product name | Ultima U02 |
| Gross weight | 0.014 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0° C ~ 70° C °C |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00006375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Gross depth (mm) | 6 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27106 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 8 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Savietojamība | Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP, Mac OS 10.3.x or later, Linux 2.6.x or later |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

