ADATA | USB Flash Drive | UV250 | 64 GB | USB 2.0 | Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471321846881
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
16,00 €
ADATA | USB Flash Drive | UV250 | 64 GB | USB 2.0 | Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.013 kg |
| Net weight | 0.003 kg |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Producer | ADATA |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Convenient capless design; Includes a strap hole to attach to lanyard or keychain |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Savietojamība | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later, with no device driver needed |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 5.6 g |
| Producer product name | UV250 |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 7 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0000805 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21466 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Silver |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

