Digitus | Desk Mount | Height adjustment | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:401603246516
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
32,00 €
Digitus | Desk Mount | Height adjustment | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 3.02 kg |
| Net weight | 2.52 kg |
| Funkcijas | Height adjustment |
| Izvietošana | Desk Mount |
| Producer | Digitus |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| VESA stiprinājums | Yes |
| Stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75x75; 100x100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100x100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75x75 mm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81.3 in |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 117.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 422.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 331 pcs |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

