Vogels | Wall mount | MA4010-A1 | Tilt | 40-65 | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871228533142
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
30,00 €
Vogels | Wall mount | MA4010-A1 | Tilt | 40-65 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 1.353 kg |
| Izvietošana | Wall mount |
| Funkcijas | Tilt |
| Screen size compatibility | 40-65 in |
| Produkta nosaukums | MA4010-A1 |
| Producer | Vogels |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Stiprinājums | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 65 in |
| Maksimālais svars (tilpums) | 60 kg |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100/400-100/600 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600 mm |
| Attālums līdz sienai (min) | 35 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100 mm |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | 10 ° |
| Package features | |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.147 kg |
| Gross depth (mm) | 675.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 147.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 685 mm |
| Gross width master carton | 205 mm |
| Gross height master carton | 110 mm |
| Net weight master carton | 9 kg |
| Tare weight master carton | 0.263 kg |
| Palette Qty | 648 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

