Gembird | Full-motion wall mount | WM-70ST-01 | Tilt
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871630912783
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
32,00 €
Gembird | Full-motion wall mount | WM-70ST-01 | Tilt, Swivel | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 35 kg | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 5.85 kg |
| Net weight | 4.65 kg |
| Funkcijas | Tilt, Swivel |
| Izvietošana | Full-motion wall mount |
| Screen size compatibility | 37-70 in |
| Produkta nosaukums | WM-70ST-01 |
| Producer | Gembird |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Stiprinājums | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 35 kg |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600x400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200x200 mm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 70 in |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 752.00 mm |
| Gross height (mm) | 91.00 mm |
| Gross width (mm) | 184.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 960.00 g |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 137 pcs |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

