Mikseris Gorenje | Blender | HBC561QW | Hand Blender | 500 W | Number of speeds 1 | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:383878217873
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
27,00 €
Gorenje | Blender | HBC561QW | Hand Blender | 500 W | Number of speeds 1 | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.90 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Producer | Gorenje |
| Producer product name | HBC561QW |
| Producer product family | Blender |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Trauka tilpums | 0.5 L |
| Turbo mode | No |
| Īpašības | |
| Tips | Hand Blender |
| Auklas garums | 1.1 m |
| Apvalka materiāls | Plastic/Metal |
| Ūdensizturīgas daļas | No |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 5.1 cm |
| Augstums | 36 cm |
| Dziļums | 5.1 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 500 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 189 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

