Kingston | Canvas React Plus | 256 GB | SD | Flash memory class 10
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:740617340594
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
110,00 €
Kingston | Canvas React Plus | 256 GB | SD | Flash memory class 10
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | Kingston |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | SD |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 34.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross width (mm) | 42.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 66667 pcs |
| Producer product name | Canvas React Plus |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Zibatmiņas klase | 10 |
| Rakstīšanas ātrums | 150 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 280 MB/s |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

