SALE OUT. TEFAL | Fryer Easy Fry and Grill | EY505815 | Power 1400 W | Capacity 4.5 L | Black | DAMAGED PACKAGING
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:200000130277
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
100,00 €
SALE OUT. TEFAL | Fryer Easy Fry and Grill | EY505815 | Power 1400 W | Capacity 4.5 L | Black | DAMAGED PACKAGING
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.70 kg |
| Net weight | 5.60 kg |
| Kapacitāte | 4.5 L |
| Citas funkcijas | Extra Crisp technology |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Producer | TEFAL |
| Konstrukcija | |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | No |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Producer product name | EY505815 |
| Producer product family | Fryer Easy Fry and Grill |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1400 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 398.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross width (mm) | 314.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 37.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 1000.00 g |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

