Xiaomi | Smart Air Fryer EU | Power 1800 W | Capacity 6.5 L | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:694181272931
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
100,00 €
Xiaomi | Smart Air Fryer EU | Power 1800 W | Capacity 6.5 L | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.75 kg |
| Net weight | 5.795 kg |
| Kapacitāte | 6.5 L |
| Temperatūra | 40-220 °C |
| Producer | Xiaomi |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Voice control with Google Assistant-enabled devices |
| Darbības rādītāji | |
| Rapid Air tehnoloģija | Yes |
| Cepšana ar zemu tauku daudzumu | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 28.7 cm |
| Augstums | 31.7 cm |
| Dziļums | 38.9 cm |
| Producer product name | Smart Air Fryer EU |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1800 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 425 mm |
| Gross height (mm) | 355 mm |
| Gross width (mm) | 330 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900 g |
| Plastic (No PET) | 55 g |
| Tare weight (kg) | 0.955 kg |
| Volume (m3) | 0.04978875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LCD |
| Kontroles tips | Smart control |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

