Thule | Packing Cube Set
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:085854261227
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
37,00 €
Thule | Packing Cube Set, 1x Medium, 1x Small | Packing Cube | Pond Gray
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.24 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer | Thule |
| Producer product name | Packing Cube Set, 1x Medium, 1x Small |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Pond Gray |
| Īpašības | |
| Materiāls | Bluesign approved, 100% recycled nylon |
| Korpusa veids | Packing Cube |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | N/A in |
| Svars&dimensijas | |
| Dimensijas (W x D x H) | 95 x 255 x 355 mm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 365.00 mm |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 28.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 510 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

