Gorenje Airfryer | AF2700BP | Power 2700 W | Capacity 9 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:383878297253
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
120,00 €
Gorenje Airfryer | AF2700BP | Power 2700 W | Capacity 9 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 9.00 kg |
| Net weight | 8.40 kg |
| Producer | Gorenje |
| Kapacitāte | 9 L |
| Temperatūra | 80-200 °C |
| Citas funkcijas | Baking with less oil - For healthier baking and better taste; EasySplit zone - Cook one or two dishes at once; Capacity 9 liters - Big enough for the whole family |
| Producer product name | AF2700BP |
| Producer product family | Airfryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Apvalka materiāls | Plastic/Metal |
| Skata lodziņš | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 42 cm |
| Augstums | 32.5 cm |
| Dziļums | 40 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2700 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 405.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 425.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 520.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Konstrukcija | |
| Ekrāns | Electronic control with LED screen |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

