TEFAL Hot air fryer | EY5568E0 | Capacity 5 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:304538729381
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
122,00 €
TEFAL Hot air fryer | EY5568E0 | Capacity 5 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 7.64 kg |
| Net weight | 5.90 kg |
| Producer | TEFAL |
| Kapacitāte | 5 L |
| Producer product name | EY5568E0 |
| Producer product family | Hot air fryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 10 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 39.5 cm |
| Augstums | 35 cm |
| Dziļums | 28 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 415.00 mm |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1635.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.74 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 29 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

