Philips Airfryer | NA332/00 3000 Series | Power 1700 W | Capacity 6.2 L
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038903450
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
122,00 €
Philips Airfryer | NA332/00 3000 Series | Power 1700 W | Capacity 6.2 L
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 7.20 kg |
| Net weight | 5.60 kg |
| Producer | Philips |
| Kapacitāte | 6.2 L |
| Producer product name | NA332/00 3000 Series |
| Producer product family | Airfryer |
| Citas funkcijas | Keep warm function; RapidAir Plus |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 12 |
| Regulējams termostats | Yes |
| Īpašības | |
| Skata lodziņš | No |
| Auklas garums | 1 m |
| Materiāls | Metal/Plastic |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 32.4 cm |
| Augstums | 30.3 cm |
| Dziļums | 43.6 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 388.00 mm |
| Gross height (mm) | 366.00 mm |
| Gross width (mm) | 386.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

