Midea Air fryer | MF-CN65E | Power 1700 W | Capacity 6.5 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:693671832160
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
128,00 €
Midea Air fryer | MF-CN65E | Power 1700 W | Capacity 6.5 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 5.10 kg |
| Net weight | 4.20 kg |
| Producer | Midea |
| Kapacitāte | 6.5 L |
| Producer product name | MF-CN65E |
| Producer product family | Air fryer |
| Papildus informācija | |
| Kontrolpanelis | Touch Screen |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | No |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 374.00 mm |
| Gross height (mm) | 416.00 mm |
| Gross width (mm) | 327.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 880 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 25 pcs |
| Konstrukcija | |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
| Ekrāns | LED |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

