TEFAL Fryer | EY905D10 | Capacity 5.2+3.1 L | Hot air technology | Stainless Steel/Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:304538002423
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
131,00 €
TEFAL Fryer | EY905D10 | Capacity 5.2+3.1 L | Hot air technology | Stainless Steel/Black
| Technical details | |
|---|---|
| Producer | TEFAL |
| Gross weight | 11.03 kg |
| Net weight | 10 kg |
| Kapacitāte | 5.2+3.1 L |
| Tehnoloģija | Hot air technology |
| Producer product name | EY905D10 |
| Producer product family | Fryer |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Energy and time saving, consumes up to 70% less energy and cooks up to 40% faster; Extra-Crisp hot air fryer technology for crispy and golden prepared dishes with 99% less added fat; The containers and both grids can be washed in the dishwasher for easy cleaning; My Tefal: a mobile application with recipes and functions that make everyday cooking at home easier |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless Steel/Black |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Skata lodziņš | No |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 280 mm |
| Gross width (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Volume (m3) | 0.034048 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.03 kg |
| Palette Qty | 25 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 900 g |
| Plastic (No PET) | 103 g |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LCD |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
| Iebūvēta displeja | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

