Philips Dual Basket Airfryer | NA351/00 3000 Series | Power 2750 W | Capacity 9 L | Rapid Air technology | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038903300
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
143,00 €
Philips Dual Basket Airfryer | NA351/00 3000 Series | Power 2750 W | Capacity 9 L | Rapid Air technology | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 9.68 kg |
| Net weight | 7.85 kg |
| Producer | Philips |
| Kapacitāte | 9 L |
| Tehnoloģija | Rapid Air technology |
| Producer product name | NA351/00 3000 Series |
| Producer product family | Dual Basket Airfryer |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Heat-resistant; Digital Touch-Screen Interface; Removable basket |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Auklas garums | 0.8 m |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Skata lodziņš | No |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 38.25 cm |
| Augstums | 31.42 cm |
| Dziļums | 44.39 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Izgaismojošie elementi | |
| Temperatūras gatavības indikators | Yes |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2750 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1630.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.83 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Nesakarstošs rokturis | Cool-touch handgrips |
| Aukstās sienas novietojums | Yes |
| Integrēts on/off slēdzis | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

