NINJA | 4-in-1 Portable Glass Air Fryer | FN101EUGY Crispi | Power 1700 W | Capacity 3.8 L | Blue/Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:062235630774
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
146,00 €
NINJA | 4-in-1 Portable Glass Air Fryer | FN101EUGY Crispi | Power 1700 W | Capacity 3.8 L | Blue/Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 5.40 kg |
| Net weight | 4.86 kg |
| Producer | NINJA |
| Kapacitāte | 3.8 L |
| Temperatūra | 80-185 °C |
| Producer product name | FN101EUGY Crispi |
| Producer product family | 4-in-1 Portable Glass Air Fryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 4 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Blue/Black |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 30.4 cm |
| Augstums | 34.5 cm |
| Dziļums | 34 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Palette Qty | 185 pcs |
| Paper/Pasteboard | 515 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

