TEFAL | Air Fryer | EY942HE0 Easy Fry Dual XXL | Power 2700 W | Capacity 11 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:304538002667
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
159,00 €
TEFAL | Air Fryer | EY942HE0 Easy Fry Dual XXL | Power 2700 W | Capacity 11 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 11.50 kg |
| Net weight | 8.13 kg |
| Producer | TEFAL |
| Kapacitāte | 11 L |
| Producer product name | EY942HE0 Easy Fry Dual XXL |
| Producer product family | Air Fryer |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Uses up to 70% less energy and cooks up to 45% faster than traditional ovens |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 7 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | No |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2700 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 515 mm |
| Gross height (mm) | 385 mm |
| Gross width (mm) | 430 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 3.37 kg |
| Volume (m3) | 0.08525825 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 9 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3245 g |
| Plastic (No PET) | 125 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LCD |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

