NINJA | Dual Air Fryer | Foodi FlexDrawer AF500EUWH | Capacity 10.4 L | DualZone | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:622356303842
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
181,00 €
NINJA | Dual Air Fryer | Foodi FlexDrawer AF500EUWH | Capacity 10.4 L | DualZone | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 12.30 kg |
| Net weight | 11.07 kg |
| Producer | NINJA |
| Kapacitāte | 10.4 L |
| Tehnoloģija | DualZone |
| Producer product name | Foodi FlexDrawer AF500EUWH |
| Producer product family | Dual Air Fryer |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Energy Savings: Reduces energy consumption by up to 45% compared to a traditional oven. |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 7 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Skata lodziņš | No |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 570.00 mm |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.23 kg |
| Palette Qty | 16 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 984 g |
| Plastic (No PET) | 246 g |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

