Caso | Air Fryer | 03000 AirFry Chef 1700 | Power 1700 W | Capacity 22 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703000
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
188,00 €
Caso | Air Fryer | 03000 AirFry Chef 1700 | Power 1700 W | Capacity 22 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 11.1 kg |
| Net weight | 9.8 kg |
| Kapacitāte | 22 L |
| Citas funkcijas | Even PowerConvection – Perfect, even hot air flow. Rapid HeatControl – Immediately ready to start without heating up. Adjustable timer from 1 to 120 min / Dryfruit 240 min (in 1-minute increments) |
| Temperatūra | 40-230 °C |
| Funkcijas | All-in-one – Numerous functions |
| Producer | Caso |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 12 |
| Cepšana ar zemu tauku daudzumu | Yes |
| Digitālais taimeris | Adjustable timer from 1 to 120 min |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | 03000 AirFry Chef 1700 |
| Producer product family | Air Fryer |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 470 mm |
| Gross height (mm) | 426 mm |
| Gross width (mm) | 435 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.0870957 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 50.00 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10 pcs |
| Konstrukcija | |
| Noņemams trauks | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

